11listopada_2009_68_.jpg

68. Święto Niepodległości 2009. Wieniec pod Pomnikiem Niepodległości składa delegacja Platformy Obywatelskiej. (ze zbiorów Urzędu Miasta)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *