11listopada_2009_68_.jpg Posted on 18 sierpnia 20174 października 2025 by Krzysztof Rybicki 68. Święto Niepodległości 2009. Wieniec pod Pomnikiem Niepodległości składa delegacja Platformy Obywatelskiej. (ze zbiorów Urzędu Miasta)