20_lat_od_wybor_w_czerwcowych._Uroczysto_w_UM_31_.jpg Posted on 14 czerwca 20174 października 2025 by Krzysztof Rybicki Uroczystość z okazji 20 rocznicy wyborów czerwcowych z 1989 r. Na zdjęciu od lewej: M.Pyrzyk, T.Garsztka. (zdjęcie ze zbiorów Urzędu Miasta)